LICENCJA GPL

DodatkiWordPressa.pl jest w 100% legalny . Wszystkie motywy i wtyczki są wydawane na licencji GPL (General Public License).

Możesz z nich korzystać tak często, jak chcesz i na dowolnej liczbie witryn.

Czy dodatkiWordPressa.pl zapewnia klucze licencyjne?

Nie udostępniamy, nie wynajmujemy, nie wydajemy ani nie odsprzedajemy kluczy licencyjnych. Wszystkie produkty oferowane na tej stronie są objęte licencją GNU General Public License (GPL). Nie potrzebujesz kluczy licencyjnych do korzystania z projektów, niezależnie od tego, ile produktów potrzebujesz. 
Klucze licencyjne są wymagane tylko wtedy, gdy chcesz otrzymywać automatyczne aktualizacje i wsparcie od autora wtyczki lub motywu.

Czy pliki i pliki do pobrania są legalne?

Tak, wszystkie motywy, wtyczki, dodatki i rozszerzenia WooCommerce dystrybuowane przez nasze repozytorium są w 100% open-source z GNU GPL.

Czy są to oryginalne produkty

Tak, wszystkie nasze produkty są w 100% autentyczne. Jeśli udostępnimy produkt na naszej stronie, pochodzi on z subskrypcji autora (ów) tego produktu. Zajmujemy się tylko rozpowszechnianiem ich. Pliki nie są w żaden sposób zmieniane.

Jesteś twórcą tych plików

DodatkiWordPressa.pl  nie jest stowarzyszony, powiązany, autoryzowany, popierany, ani nie jest w żaden sposób powiązany z programistami stron trzecich, w tym WordPress, WooCommerce, WooThemes, iThemes, Rocketgenius Inc., GravityForms, Elegant Themes, OnTheGoSystems, AppThemes itp.

Na ilu stronach mogę używać wtyczki lub motywu?

Tyle, ile chcesz. Poważnie, nie ma żadnych kruczków. Wtyczki i motywy są licencjonowane na licencji GPL i można z nich korzystać tak często, jak trzeba, na dowolnie wybranych stronach. Masz przyjaciela, który buduje stronę internetową? Udostępnij także nasze wtyczki i motywy.

Czy udostępniasz aktualizacje produktów?

Tak. Jak tylko otrzymamy powiadomienie o aktualizacji, pobieramy ją od autora i aktualizujemy na naszej stronie. Może to potrwać do kilku dni.